RT1210CRD071K65L
MFR.Part #
RT1210CRD071K65L
JLCPCB Part #
C4071076
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS