TR1206NR-0733KL
MFR.Part #
TR1206NR-0733KL
JLCPCB Part #
C6560767
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS