TC124-FR-07249RL
MFR.Part #
TC124-FR-07249RL
JLCPCB Part #
C1732260
Package
0402x4
Description
249Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS