TC124-FR-07124RL
MFR.Part #
TC124-FR-07124RL
JLCPCB Part #
C1732847
Description
124Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS