FMP100FTF52-383K
MFR.Part #
FMP100FTF52-383K
JLCPCB Part #
C3519760
Description
-55℃~+155℃ 1W 383kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS