RC0805FR-1310K2L
MFR.Part #
RC0805FR-1310K2L
JLCPCB Part #
C6164936
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS