SR0805MR-0715KL
MFR.Part #
SR0805MR-0715KL
JLCPCB Part #
C3940988
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS