SR2512MK-077R5L
MFR.Part #
SR2512MK-077R5L
JLCPCB Part #
C4098187
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS