RT2512FKE0715K8L
MFR.Part #
RT2512FKE0715K8L
JLCPCB Part #
C2141315
Description
-55℃~+125℃ 15.8kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS