SR73W3ATTE6R2G
MFR.Part #
SR73W3ATTE6R2G
JLCPCB Part #
C2601677
Description
-55℃~+150℃ 1W 6.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS