AHA50AJB-1K3
MFR.Part #
AHA50AJB-1K3
JLCPCB Part #
C1568033
Description
1.3kΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS