SR2512MK-07330RL
MFR.Part #
SR2512MK-07330RL
JLCPCB Part #
C4087835
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS