SR2512MK-07430RL
MFR.Part #
SR2512MK-07430RL
JLCPCB Part #
C3940907
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS