RT0603FRE07174RL
MFR.Part #
RT0603FRE07174RL
JLCPCB Part #
C863608
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS