RT0603WRC07698RL
MFR.Part #
RT0603WRC07698RL
JLCPCB Part #
C1718621
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS