SR2010FK-074R7L
MFR.Part #
SR2010FK-074R7L
JLCPCB Part #
C5901594
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS