RE0402BRE0730K9L
MFR.Part #
RE0402BRE0730K9L
JLCPCB Part #
C4006855
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS