RT0402DRD0712R1L
MFR.Part #
RT0402DRD0712R1L
JLCPCB Part #
C2110044
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS