ERJ-12SF7680U
MFR.Part #
ERJ-12SF7680U
JLCPCB Part #
C20019968
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS