SR1206FR-7W330RL
MFR.Part #
SR1206FR-7W330RL
JLCPCB Part #
C873952
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS