RT1206CRB0731R6L
MFR.Part #
RT1206CRB0731R6L
JLCPCB Part #
C1713774
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS