SR1206FR-7T330RL
MFR.Part #
SR1206FR-7T330RL
JLCPCB Part #
C873929
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS