RT2512BKE0753K6L
MFR.Part #
RT2512BKE0753K6L
JLCPCB Part #
C4292730
Description
-55℃~+125℃ 53.6kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS