AC0805FR-0722K1L
MFR.Part #
AC0805FR-0722K1L
JLCPCB Part #
C228640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS