AT0402BRD0788K7L
MFR.Part #
AT0402BRD0788K7L
JLCPCB Part #
C851134
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS