SR0805MR-7W10RL
MFR.Part #
SR0805MR-7W10RL
JLCPCB Part #
C4223144
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS