RSF300JT-91-910K
MFR.Part #
RSF300JT-91-910K
JLCPCB Part #
C1396201
Description
-55℃~+155℃ 3W 910kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS