MFP50SCBD52-768R
MFR.Part #
MFP50SCBD52-768R
JLCPCB Part #
C1393270
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS