RC0805FR-0752R3L
MFR.Part #
RC0805FR-0752R3L
JLCPCB Part #
C483183
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS