SR0805MR-077K5L
MFR.Part #
SR0805MR-077K5L
JLCPCB Part #
C4162509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS