AF122-FR-0752R3L
MFR.Part #
AF122-FR-0752R3L
JLCPCB Part #
C5560772
Package
0404
Description
2 4 52.3Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS