RSF3WSJT-73-1K8
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-1K8
JLCPCB Part #
C1392215
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS