SR0805JR-7T330RL
MFR.Part #
SR0805JR-7T330RL
JLCPCB Part #
C7319419
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS