SR0805JR-7T100RL
MFR.Part #
SR0805JR-7T100RL
JLCPCB Part #
C7084740
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS