AC1206FR-07240KL
MFR.Part #
AC1206FR-07240KL
JLCPCB Part #
C229466
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS