MFR100FRF73-4K53
MFR.Part #
MFR100FRF73-4K53
JLCPCB Part #
C1760997
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS