SR0805FR-7T620RL
MFR.Part #
SR0805FR-7T620RL
JLCPCB Part #
C5901319
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS