AA0805FR-0733RL
MFR.Part #
AA0805FR-0733RL
JLCPCB Part #
C2100706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS