AC0603FR-0711K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0603FR-0711K3L
JLCPCB Part #
C227559
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS