SR0603JR-0711KL
MFR.Part #
SR0603JR-0711KL
JLCPCB Part #
C873705
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS