SR0603FR-073K6L
MFR.Part #
SR0603FR-073K6L
JLCPCB Part #
C20166319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS