SR0603FR-7T68KL
MFR.Part #
SR0603FR-7T68KL
JLCPCB Part #
C7084622
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS