SR0603FR-7T20KL
MFR.Part #
SR0603FR-7T20KL
JLCPCB Part #
C6681207
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS