MFR-25FTF52-48R7
MFR.Part #
MFR-25FTF52-48R7
JLCPCB Part #
C1372210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS