RE0603FRE071K82L
MFR.Part #
RE0603FRE071K82L
JLCPCB Part #
C6642131
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS