SR0603FR-7T37R4L
MFR.Part #
SR0603FR-7T37R4L
JLCPCB Part #
C873686
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS