SR0603DR-7T4K32L
MFR.Part #
SR0603DR-7T4K32L
JLCPCB Part #
C6681197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS