RT0805CRD0731R6L
MFR.Part #
RT0805CRD0731R6L
JLCPCB Part #
C2142714
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS