RC0805DR-075K62L
MFR.Part #
RC0805DR-075K62L
JLCPCB Part #
C4212512
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS