CFR2WSJT-73-200K
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-200K
JLCPCB Part #
C1396555
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 200kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS